Тобі потрібна допомога? Зателефонуйте нам або напишіть нам. Ми порадимо, як випрати килимок вдома або організуємо його збір. Ми відправимо його в нашу перевірену пральню, а потім доставимо килимок прямо додому.
Якщо ви вирішили почистити килимок самостійно, ось кілька порад щодо очищення:
ЩОДЕННИЙ ДОГЛЯД ЗА НАТУРАЛЬНИМИ КИЛИМАМИ
Щоб килим як можна довше зберігав свою красу, його слід чистити хоча б раз на тиждень.
У разі свіжого бруду:
- Перш за все, перевірте інструкції з прання на етикетці.
- З плямою слід боротися негайно, інакше вона може назавжди вбратися в килим.
- Обережно злийте будь-яку пролиту рідину чистою тканиною та зачерпніть тверді частинки.
- Помістіть чисту бавовняну тканину (бажано білу) на рідину на кілька хвилин і дайте їй просочитися.
- Завжди починайте прибирання з краю плями/розливу і рухайтеся до центру.
- Будь обережний! Занадто сильне витирання може пошкодити, зліпити або змінити колір матеріалу.
- Найкраще використовувати професійний миючий засіб (рекомендуємо: чистячі засоби).
- Якщо необхідно, повторіть описані вище кроки, починаючи з кроку 2.
- Очищену ділянку можна висушити за допомогою вентилятора або сушарки на низькій швидкості.
- Для остаточного ефекту дуже обережно протріть щіткою для одягу у напрямку до щетини.
Для щоденного використання та видалення дрібних плям ми рекомендуємо спеціальний професійний засіб для чищення як панацею від будь-якого забруднення. Ним можна очистити як легкі, так і стійкі плями: https://carpetsandmore.pl/category/srodki-czyszczace/
Це абсолютний «must have» у кожному домі! Ви також можете використовувати його для м'яких меблів.
ВМИВКА НАТУРАЛЬНОГО КИЛИМУ
Якщо ваш килим потребує повного оновлення, ми настійно рекомендуємо вам віддати його в спеціалізовану компанію з прання килимів.
Не забудьте повідомити пральні, з якого матеріалу виготовлено ваш килимок.
Килими з віскози і шовку вимагають особливо дбайливого ставлення.
Приклад 1, Приклад 2, Приклад 3
Вовняні та бавовняні килими, плоскі ткані - їм не сподобається, коли вони повністю намокають. Перше слід правильно висушити.
З іншого боку, бавовняні та гладкі тканини не можна прати водою, оскільки вони можуть втратити форму.
ЕКОЛОГІЧНІ КИЛИМИ ЧИСТКА КИЛИМІВ ЛУІ ДЕ ПУРТЕР
Щоденне обслуговування
Рекомендується прибирати пилососом без обертових щіток. Щоб продовжити термін служби килима, важливо пилососити його принаймні раз на тиждень з моменту покупки. Килим можна почистити вручну бавовняним махровим рушником. Рекомендуємо використовувати миючий засібJames Interior Cleaner» згідно з інструкцією із застосування. Нанесіть на пляму очисник James Interior Cleaner або інший м’який миючий засіб (не використовуйте мило чи сильні засоби, наприклад відбілювач). Потім потріть білим махровим рушником широкими рухами до центру плями. Якщо ви помітили, що з килима сходить бруд, можете продовжувати чистку.
Чистка килимів Eco-Rugs
Будь ласка, видаліть ярлик із зворотного боку килима, але збережіть його - він знадобиться вам, щоб скористатися нашою «Програмою повернення». Потім його можна прати вручну при максимальній температурі прання 30°C, використовуючи делікатні миючі засоби Ecorug. Його слід сушити в плоскій формі або розвісити в приміщенні, щоб запобігти зміні кольору сонячного світла (килим не можна сушити в сушильній машині, висока сушка). температура може негативно вплинути на колір). Не можна прасувати килим Ecorug, висока температура прасування може його пошкодити. Не використовуйте відбілювач для прання килимка Ecorug, оскільки він може змінити його колір. Під час прання може статися, що приварена стрічка з нижньої сторони килима може частково відклеїтися. У цьому випадку його можна знову помістити, пропрасувавши стрічку при низькій температурі (максимум 110°C) для цієї мети дозволено!!! Прасувати слід на прасувальній дошці. Після прання на нижній стороні виробу можуть бути невеликі потертості (див. фото). Це цілком нормально і не впливає на видиму сторону або якість виробу.
Килими Louis de Poortere
У вас є килим із пропозиції Carpets & More? Ми будемо раді підтримати вас своєю допомогою. Зв'яжіться з нами. Надаємо консультації та допомогу в організації прання.
ПРАННЯ БАВОВНАНОГО АБО ВІНІЛОВОГО КИЛИМУ В МАШИНІ
У нашій пропозиції ви знайдете килимки, які можна легко прати в пральній машині!
чому Тому що вони були сплетені з сировини, яка ідеально підходить для цього.
Вони будуть:
- усі вінілові килими MATTAN (тобто ПВХ і поліестер), які ви знайдете в Carpets & More
- бавовняно-вінілові килими MATTAN (тобто бавовна, поліпропілен і поліестер)
- 100% килимки бавовна від RUG SOLID
Кожну з них можна прати в пральній машині при 30 градусах Цельсія з використанням м’якого миючого засобу. Після прання килимок потрібно розтягнути і розвісити сушитися.
Пам’ятайте, що програма прання не включає етап сушіння! Mattan і RugSolid це не люблять.
А якщо ви використовуєте будь-який із килимків, які можна прати в машині, на відкритому повітрі (наприклад, на патіо чи в саду), ви можете промити їх за допомогою садового шланга та щіткою видалити стійкий бруд. Який спосіб буде для вас зручнішим, вирішувати вам.
ЧИСТКА ЗОВНІШНІХ ПОЛІЕСТРОВИХ КИЛИМІВ
Якщо у вас є кольоровий поліпропіленовий вуличний килим від таких брендів, як Brink & Campman, Orla Kiely, Harlequin або Scion, утримувати його в чистоті не повинно бути проблемою. Пилососіть його щодня, не використовуючи віночок у пилососі. Невеликі плями можна видалити водою з м’яким миючим засобом. Якщо під час прання килим замочити, основа килима може трохи розм’якшитися. Не переживай! Це природний процес. Після висихання килим прийде в нормальний стан. Якщо під час прання або сильного дощу килим повністю промок, його бажано перевернути догори дном, позбутися зайвої води та дати висохнути на сонці.
ДОМАШНІ СПОСОБИ ВІД ПОПУЛЯРНИХ ПЛЯМ
Також ми зібрали для вас інформацію про домашні методи очищення плям на вовняних килимах:
Шоколадний: Обережно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Змочіть безбарвну бавовняну тканину м’яким миючим засобом і обережно протріть. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти м’яким розчином аміаку. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Coca-cola: Нанесіть безбарвний кухонний рушник або безбарвну бавовняну тканину, щоб якомога більше бруду ввібралося в нього. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти слабким розчином аміаку, а потім протріть тканиною, змоченою слабким розчином оцту та води. Витріть насухо сухою ганчіркою.
напої: Нанесіть безбарвний кухонний рушник або безбарвну бавовняну тканину, щоб якомога більше бруду ввібралося в нього. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти слабким розчином аміаку, потім протріть тканиною, змоченою слабким розчином оцту у воді, якщо пляма не зникла. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Сок: Нанесіть безбарвний кухонний рушник або безбарвну бавовняну тканину, щоб якомога більше бруду ввібралося в нього. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти слабким розчином аміаку, потім протріть тканиною, змоченою слабким розчином оцту у воді, якщо пляма не зникла. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Чай: Нанесіть безбарвний кухонний рушник або безбарвну бавовняну тканину, щоб якомога більше бруду ввібралося в нього. Якщо пляма залишилася, спробуйте витерти її слабким розчином оцту. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Кава: Нанесіть безбарвний кухонний рушник або безбарвну бавовняну тканину, щоб якомога більше бруду ввібралося в нього. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти м’яким розчином аміаку. Повторюйте, доки пляма не зникне. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Молоко: Нанесіть безбарвний кухонний рушник або безбарвну бавовняну тканину, щоб якомога більше бруду ввібралося в нього. Змочіть безбарвну бавовняну тканину м’яким миючим засобом і обережно протріть. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти м’яким розчином аміаку. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Пиво: Нанесіть безбарвний кухонний рушник або безбарвну бавовняну тканину, щоб якомога більше бруду ввібралося в нього. Додайте трохи м’якого миючого засобу та обережно витріть. Якщо пляма залишилася, спробуйте витерти її слабким розчином оцту. Витріть насухо сухою ганчіркою.
вино: Нанесіть безбарвний кухонний рушник або безбарвну бавовняну тканину, щоб якомога більше бруду ввібралося в нього. Якщо пляма залишилася, спробуйте витерти її слабким розчином оцту. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Farbe: Обережно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Змочіть безбарвну бавовняну тканину м’яким миючим засобом і обережно протріть. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти слабким розчином аміаку, потім протріть тканиною, змоченою слабким розчином оцту у воді, якщо пляма не зникла. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Lody: Обережно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти безбарвною бавовняною тканиною, змоченою слабким розчином аміаку, а потім протріть тканиною, змоченою слабким розчином оцту у воді, якщо пляма все ще є. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Жуйка: Покладіть кубики льоду на гумку, доки вона не затвердіє настільки, щоб розсипатися. Потім, якщо необхідно, скористайтеся засобом для виведення плям, щоб видалити залишки воску.
Кетчуп: Обережно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Змочіть безбарвну бавовняну тканину м’яким миючим засобом і обережно протріть. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти м’яким розчином аміаку. Витріть насухо сухою ганчіркою.
гірчиця: Обережно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Змочіть безбарвну бавовняну тканину м’яким миючим засобом і обережно протріть. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти м’яким розчином аміаку. Витріть насухо сухою тканиною.
Крю: Нанесіть безбарвний кухонний рушник або безбарвну бавовняну тканину, щоб якомога більше бруду ввібралося в нього. Розведіть залишки плями теплою водою і знову витріть їх рушником або тканиною. Додайте трохи теплої води з милом на тканину та обережно протріть. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти м’яким розчином аміаку. Витріть насухо сухою ганчіркою. УВАГА! Якщо кров свіжа, використовуйте холодну воду.
Сеча/кал: Нанесіть безбарвний кухонний рушник або безбарвну бавовняну тканину, щоб якомога більше бруду ввібралося в неї, або обережно зіскрібайте якомога більше бруду ложкою. Потім промийте розчином води та дистильованого спиртового оцту (приблизно 1 столова ложка на 200 мл води) і якомога сильніше зітріть бруд. Якщо пляма від сечі висохла до того, як її помітили, діяйте швидко та віднесіть килим до компанії, яка спеціалізується на чищенні східних килимів. УВАГА! Не можна використовувати засоби для виведення плям від сечі, оскільки вони можуть пошкодити шерсть.
Блювота: Обережно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Змочіть безбарвну бавовняну тканину м’яким миючим засобом і обережно протріть. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти м’яким розчином оцту у воді. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Чорнило: Нанесіть на пляму лак для волосся та дайте йому висохнути, потім обережно потріть пляму розчином оцту у воді.
Клей: Змочіть всю поверхню плями безбарвною бавовняною тканиною, змоченою в оцті або спирті. Потім ретельно витріть і висушіть.
Лак: Акуратно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Змочіть безбарвну бавовняну тканину невеликою кількістю рідини для зняття лаку та обережно протріть. Якщо пляма не зникне, додайте трохи миючого засобу, ретельно витріть, а потім протріть безбарвною бавовняною тканиною, змоченою слабким розчином аміаку, а якщо пляма залишиться, спробуйте м’який розчин оцту у воді. Витріть насухо сухою ганчіркою.
губна помада: Обережно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти безбарвною бавовняною тканиною, змоченою слабким розчином аміаку, а потім протріть тканиною, змоченою слабким розчином оцту у воді, якщо пляма все ще є. Витріть насухо сухою тканиною.
Крем для взуття: Обережно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Змочіть безбарвну бавовняну тканину м’яким миючим засобом і обережно протріть. Якщо пляма залишилася, спробуйте протерти слабким розчином аміаку, потім протріть тканиною, змоченою слабким розчином оцту у воді, якщо пляма не зникла. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Дьоготь: Ложкою обережно зіскобліть якомога більше бруду. Змочіть безбарвну бавовняну тканину в м’якому розчиннику та обережно протріть. Повторюйте, доки пляма не зникне. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Жир: Обережно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Змочіть безбарвну бавовняну тканину м’яким миючим засобом і обережно протріть. Якщо пляма залишилася, спробуйте обережно протерти м’яким розчином оцту або нашатирного спирту у воді. Витріть насухо сухою ганчіркою.
масло: Обережно зіскрібайте ложкою якомога більше бруду. Змочіть безбарвну бавовняну тканину м’яким миючим засобом і обережно протріть. Витріть насухо сухою ганчіркою.
Свічковий віск: Покладіть кубики льоду на віск, доки він не затвердіє настільки, щоб почати кришитися. Потім, якщо необхідно, скористайтеся засобом для виведення плям, щоб видалити залишки воску.
Опіки: Перевірте, наскільки глибоко вигорання, можливо, ви зможете зрізати вигорілу щетину манікюрними ножицями.
садза: Обережно пропилососьте бруд пилососом, не пересуваючи кінчик пилососа по килиму.
*ПАМ'ЯТАЙТЕ!
• Використовуйте ці домашні методи на свій страх і ризик. Якщо безпека є вашим пріоритетом, зверніться до нас або до професійної компанії з чищення килимів.
• Завжди використовуйте миючий засіб, який відповідає матеріалу килима.
• Бажано спочатку перевірити пральний засіб на невеликій ділянці килима.
• Після того, як ви очистили пляму, не забудьте також висушити нижню сторону килима.